SWAROVSKI® ELEMENTY
Taneční kostýmy - REN DANCE DESIGN
Firma Ren-dance design, vznikala od roku 2001. Její zakladatelka a současně i oděvní návrhářka Renata Vacová zaměřovala činnost firmy speciálně na šití tanečních šatů pro sportovní tanec. Časem se rozhodla rozvíjet myšlenku zakázkového šití tanečních šatů na míru také jiným směrem a to k hotovení luxusních večerních , plesových a svatebních šatů. Nabízíme kompletní servis v průběhu zakázky od návrhu přes výběr těch nejkvalitnějších materiálů až po samotnou realizaci. Exkluzivita těchto výrobků spočívá v originálním zpracování již při výpočtech střihů podle Vašich tělesných mír. Specialitou naší firmy je zdobení šatů SWAROVSKI® ELEMENTY

Studio sponzoruje mistryni Maďarska Terezu Sedlákovou
TANEČNÍ KOSTÝMY

Tereza Sedláková (partner Mihaly Pellei)


Je mladičký nadějný pár kategorie Jun II. Terezka, která vyrůstala v tanečním klubu KST Swing v Kroměříži pod vedením trenéra Marka Dvorníka, má 14 let a jak sama říká, tancování ji prostě baví. Díky jejímu talentu a především vytrvalosti v trénování se o ni začali zajímat i taneční kluby mimo Českou republiku. Netrvalo dlouho a slovo dalo slovo s novým partnerem z Maďarska Mihalym Pelleim. Přestože s Míšou tancují teprve půl roku, dokázali za tak krátkou dobu vybojovat titul MISTŘI MAĎARSKA v kat. Jun II. 2013!!! K tomuto úžasnému umístění jim gratulujeme a přeme další tak krásné úspěchy.

Terezka Sedláková tancuje v kostýmu vyrobeném naší firmou. Věříme, že celému páru přinese štěstí! Je nám potěšením spolupracovat s tak talentovaným párem a přejeme jim další úspěchy v kariéře.
www.tanecnikostymy.cz - použití materiálů z těchto stránek je bez souhlasu jejich majitele zakázáno
grafika a aplikace DUNA Graphics - tvorba www, reklamní předměty, velkoplošný tisk 2009
Klarinetka - pojízdný portrétní ateliér Klub sportovního tance KST Swing

partnerské odkazy